O mnie

Zawodowo, dotykam baz danych oraz szeroko rozumiany obszar data science. Chciałbym stworzyć w Internecie przestrzeń do odłożenia cząstki siebie umożliwiając rozprzestrzenianie się jej jak najdalej. Nie czuję się wybitnym specjalistą, jednak chęć zrozumienia otaczającej nas przestrzeni (choćby wirtualnej) popycha do poszukiwania i poznawania tej rzeczywistości.

Jestem przedstawicielem rocznika ’93. Pokolenia osób, które bawiły się na podwórku, pod choinką szukały walkman’a, wieczorami graliśmy w MARIO na PEGASUS’ie, skakaliśmy z Małyszem w DOS’owych DSJ’ach, samodzielnie kompletowaliśmy swoje PC’ty by ostatecznie przesiąść się na notebooki. Na naszych oczach, w ciągu zaledwie dekady, technologiczny światek zmieniał się średnio 10000 razy w ciągu roku. Rodził się, dojrzewał i ewoluował Internet. Rezultatem tego zjawiska jest fakt, że żyjemy w świecie przepychu informacji, przez co coraz trudniej wyselekcjonować te najbardziej wartościowe i przyswoić je w sposób przystępny.

W związku z powyższym postaram się podzielić swoimi przemyśleniami oraz ucząc się samemu – zaprezentuję zgromadzoną wiedzę i materiały.